środa, 30 listopada 2016

Aktualizacje 30.11.16 - Nowe stajnie !


Nowe, wyremontowane stajnie, specjalnie dla Ciebie!Nowe, wyremontowane stajnie, specjalnie dla Ciebie!

FAKTY O NOWYCH STAJNIACH:

★ Jak dostanę się do nowej stajni?
Stare stajnie będą automatycznie zastąpione nowymi, w których możesz trzymać 12 koni! Kiedy wejdziecie do stajni, pierwszy bok jest zawsze zarezerwowany dla konia, na którym obecnie jeździcie!

★ Jak możemy rozbudować stajnię?
Rozbudowa 1 - 14 boksów (1 boks dla konia, na którym jeździsz)
Rozbudowa 2 - 16 boksów (1 boks dla konia, na którym jeździsz)
Rozbudowa 3 - 18 boksów (1 boks dla konia, na którym jeździsz)

★ Na jakim poziomie muszę być, aby rozbudować stajnię?
Zarówno gracze bez Star Ridera i Star Riderzy mogą rozbudować stajnie na 5 poziomie.

★ Ile kosztuje rozbudowa?
Każda rozbudowa kosztuje 249 Star Coins!

★ Jak rozbudować stajnię?
Jeśli chcesz rozbudować stajnię, porozmawiaj z nowym przyjacielem Johnem, który będzie stał przy każdej stajni. Na pewno możesz liczyć na jego pomoc!Powitaj konie z Wyspy dla Koni!
Możemy pomachać Wyspie dla Koni i przywitać naszych czterokopytnych przyjaciół na nowym padoku. Nie możecie odwiedzić ani zobaczyć padoku, ale za darmo możecie przenosić konie z padoku do stajni i na odwrót!

Aby przenieść konia z padoku do stajni, otwórz po prostu swój inwentarz koni. Aby to zrobić, kliknij którąkolwiek tabliczkę z imieniem konia. Kliknij konia, którego chcesz przenieść i przeciągnij go do pustego, zielonego okienka, które znajduje się na środku ekranu. Zrobione!Jeśli chcecie sprzedać swojego konia, otwórzcie inwentarz, kliknijcie dwa razy na koniu, którego chcecie sprzedać, pojawi się menu dla wybranego konia. Następnie kliknijcie “Sprzedaj konia”, a Wasz przyjaciel ponownie będzie szukał nowego, cudownego domu!

Czas na Święta w Jorvik!
Jak co roku Radny ma masę rzeczy do zrobienia! Zamiast zacząć przygotowania wcześniej, znów zaczął myśleć i marzyć o śniegu... Lepiej będzie, jeśli mu pomożecie!

Zadania świąteczne zaczynają się u Steve'a, dlatego pojedź na jego farmę w Srebrnej Polanie, zanim zaczniecie pomagać Radnemu z przygotowaniami!

Sklepy świąteczne
Sklepy świąteczne pojawiły się w całym Jorvik! Kobieta odpowiedzialna za nowe rzeczy dostępne w tym roku. Obok niej stoi mały pomocnik Mikołaja, u którego możecie zakupić rzeczy z poprzednich lat! Sklep świąteczny pojawi się również w Nowej Grani!

Mikołaj wrócił do miasta!
Święty Mikołaj przybył właśnie do Jorvik i zaczął przygotowania do najpiękniejszego okresu w roku! Ma naprawdę dużo pracy i masę prezentów! Część świątecznych zadań zostaje nagrodzona "Życzeniami Świątecznymi", które możesz wymienić ze św. Mikołajem na prezenty. Niektóre z nagród będą w formie "Fragmentów Świątecznych" i potrzebujesz trzech, aby wymienić je na świąteczne prezenty.

Prezenty, które otrzymasz od św. Mikołaja w zamian za życzenia są wybrane całkowicie przypadkowo z jego worka, dlatego istnieje szansa, że otrzymasz ten sam prezent dwa razy. Aby mieć dostęp do zadań świątecznych musisz być Star Riderem oraz osiągnąć poziom 5.

Jak to działa?
★ Trzy "Fragmenty Świąteczne" mogą być zamienione na "Świąteczne Życzenie".
★ Jedno "Świąteczne Życzenie" może być zamienione na świąteczny prezent od Mikołaja.
★ Aby dokonać wymiany, musisz posiadać fragmenty lub życzenia w swoim plecaku.
★ Musisz być Star Rider i grać wystarczająco długo, aby mieć dostęp do Jarlaheim.

Nowe wyposażenie dla koni!
Centrum handlowe wypakowane jest całkowicie nowym wyposażeniem dla koni! Złapcie autobus w Forcie pinta i wystrójcie swoich ulubieńców!

Nowe, piękne wyposażenie!

Targ Koni
W tym tygodniu Eddie i Ferdinand czekają na Ciebie w Srebrnej Polanie, dlatego pojedź i przywitaj się z nimi!

Wiadomości Star Stable
Nie zapomnijcie sprawdzić "Wiadomości Star Stable", które ma dla Was Game Master Ylva i Matilda!

niedziela, 27 listopada 2016

🐎Nowe konie🐎

Hejka kochani!
Dawno, bardzo dawno się do was nie odzywałam. Nie będę tu robić sobie wymówek, bo ostatnio coś mnie do blogowania nie ciągnie... Odpuściłam sobie i żałuję bardzo, żałuję. Chciałabym wrócić do dawnego 'trybu' pisania postów, ale nie jest to wcale takie proste. Są takie dni kiedy mogę się rozpisać na kilka stron, a są też i takie kiedy nie mogę sklecić prostego zdania😡 Nie chcę kończyć z prowadzeniem bloga, bo bardzo to lubię... Z grą mam nadal spore problemy i nie wiem czy mój komputer nadaję się jeszcze do grania w Star Stable. Gdy przed chwilą 'trenowałam' konia i odbijałam się od wszystkich możliwych przedmiotów😂 Wstawiam wam tu zdjęcie z mojego pięknego lotu ponad Jorvik😂 Alexis airlines zaprasza na pokład😂 (Nie paczcie na mój tzw. 'rekord', bo z tymi lagami każdy wyścig robi się godzinami).


Teraz czas na tę przyjemniejszą część posta w której przedstawię wam moje nowe konie! Pierwszy z nich to Hollowwhisper, koń pełnej krwi angielskiej. Kupiłam go już jakiś czas temu, ale przez moje lenistwo pokazuję wam go dopiero teraz...


Drugi z moich nowych podopiecznych to Silentdesire, mustang. Od kiedy zobaczyłam go na zajawce wiedziałam, że musi znaleźć się w mojej stajni! Jestem zachwycona opcją wierzgania, wygląda to niesamowicie! 


A tak na koniec to czy pamiętacie, że już w środę zobaczymy nowe stajnie macierzyste?!
Ja już nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że mimo lagów będę mogła podziwiać nowe stajnie❤ po środowej aktualizacji!
Czy wy też czekacie z niecierpliwością na środę ??

Pozdrawiam i życzę wam miłej nocki, wasza Alex💜

środa, 23 listopada 2016

Aktualizacje 23.11.16 - Mustangi

Witajcie kochani!
Ostatnio się do was prawie nie odzywam... Jest to spowodowane brakiem czasu, mnóstwem spraw i problemami z grą.
Jak pewnie wiecie dziś były aktualizacje. Dodali:

-Mustangi!

IdealniFAKTY O NOWEJ RASIE:

★ Jaka to rasa?
Mustang!
★ Gdzie mogę je dostać?
Na Farmie Marley'a w Srebrnej Polanie.
★ Ile kosztują?
969 Star Coins.
★ Na jakim poziomie muszę być?
Może je kupić od poziomu 7!
★ Czy potrzebuję reputacji?
Nie!
★ Z jakich maści mogę wybierać?
Karej, gniadej i srokatej.
★ Jak koń zaczyna wierzgać?
Podobnie jak lipicany, mustangi mają swoją specjalną animację! Siądź na swoim mustangu, stań w miejscu i naciśnij spację na klawiaturze, aby Twój przyjaciel zaczął wierzgać jak szalony!

-Nowe ubrania w centrum handlowym!-Oh nie, to nie Ty!
Właściwie to tak, to Ty! Zauważycie nowe animacje postaci w tym tygodniu, dlatego przyglądajcie się, kiedy stoicie spokojnie w grze!

-Nowy język!
Star Stable dostępne jest teraz w dwunastu językach! Od teraz gra dostępna w języku portugalskim i mamy nadzieję, że kolejne języki pojawią się w przyszłości w grze.


-Wiadomości Star Stable


środa, 16 listopada 2016

Aktualizacje 16.11.16 - Cienie

-Nowa funkcja cieni: wywiad z naszym programistą Rasmusem
W tym tygodniu przedstawimy wam naszego programistę Rasmusa, który opowie o dodawanych do gry cieniach.
★★★

Cześć, Rasmus. Dzięki, że zechciałeś z nami porozmawiać!
Hej, żaden problem, to naprawdę ciekawe!

A więc dodajesz cienie do Star Stable? Co to właściwie oznacza?
Od tego tygodnia będzie można włączyć w ustawieniach gry nową opcję, która doda cienie do niektórych elementów w grze.

Fajnie! Ostatnio pewna grupa graczy miała problem z grafiką. Czy możesz opowiedzieć nam więcej o najbliższej aktualizacji?
Większość użytkowników z powodzeniem ją zainstaluje i zobaczy znaczną poprawę grafiki. To będzie fajne wrażenie zwiększenia jakości gry. Naprawdę widać różnicę, odczucia płynące z grania na Jorviku będą jeszcze lepsze. Cienie można też wyłączyć, jeśli z ich powodu spadnie płynność wyświetlania obrazu. Większość komputerów domowych z obsługą technologii OpenGL 3.0 lub nowszej nie będzie miała jednak z nimi żadnego problemu.

OK, świetnie! Gdzie więc będą widoczne nowe cienie?
Teraz cienie są dodawane do wszystkiego, co w świecie realnym ma jakiś szkielet. A więc są to postać gracza i inni mieszkańcy Jorviku, a także zwierzęta domowe i konie. Cienie będą widoczne absolutnie wszędzie na Jorviku z wyjątkiem przestrzeni wewnętrznych, jak stajnia czy centrum handlowe.

Czy są planowane jeszcze inne aktualizacje grafiki?
Tak, cały czas dążymy do udoskonalania wszystkiego. Czasami oznacza to robienie rzeczy, których w grze nie widać, ale zapewniają jej płynność. Może to być wprowadzanie poprawek lub rozwiązywanie problemów dotyczących grafiki, jakie napotykają gracze.
A więc zawsze staramy się przygotować coś nowego i fascynującego. Zapraszam wszystkich do sprawdzania kolejnych wiadomości!

Rasmus, jesteś najlepszy! Dziękuję, że poświęciłeś nam czas na rozmowę! Czy możemy zobaczyć przykłady nowej grafiki z gry?
Tak, jasne! Przyjrzyjcie się tym obrazkom poniżej, wkrótce znowu pogadamy!


Świetne nowe efekty cieni!

★★★

-Nowe ubrania w centrum handlowym.

Nowe

-Aktualizacja z poprawką dot. prędkości
W ramach dzisiejszej aktualizacji wprowadzamy pewne korekty, które powinny usunąć błąd w grze, przez który gracze mogli oszukiwać, uzyskując bardzo wysoką prędkość koni w wyścigach. Mamy nadzieję, że to już nie będzie problemem.

Resetujemy ranking, dlatego zaczniecie od początku, każdy z uczciwie wypracowaną prędkością!

-Wiadra pełne wody!
Podawanie koniowi wiadra tylko z trzema porcjami wody nie jest zbyt wygodne, prawda? Dlatego jorveskie wiadra będą teraz mieścić aż 12 porcji wody! Teraz już nawet najbardziej spragniony koń nie opróżni wiaderka za jednym zamachem!

-Targ koni w Forcie Pinta.

-Wiadomości o grze Star Stable
Od niedawna wiadomości są też dostępne na naszym kanale w serwisie YouTube! Nie zapomnijcie obejrzeć przygotowanego w nowym formacie nagrania, w którym występuje mistrz gry Ylva, oraz superciekawej zajawki!

niedziela, 13 listopada 2016

🐎Zajawka mustangów🐎

Mustangi pojawią się w Jorvik już 23 listopada!

środa, 9 listopada 2016

✌Nowa stajnia + Don't Judge me Challange 👀

Witajcie kochani!
Ten post miał się ukazać już w poniedziałek ale złośliwość, rzeczy martwych przyczyniła się do tego, że pojawia się od dopiero teraz.. Otóż, mój komputer ( a któż by inny😂) omówił w poniedziałek współpracy😂 Podczas uruchamiania systemu pokazał się komunikat: "błąd logowania". Czytałam w necie, że to częsty problem użytkowników windowsa 7 ( jakoś nie dziwi mnie fakt, że przytrafiło się to akurat mnie😂😂😂) Dziś rano laptop 'udał się' do lekarza (czyt. informatyka), który uporał się z tym problemem błyskawicznie. Ot cała historia😂
 A teraz przejdźmy już do tematu dzisiejszego posta! Zacznijmy od challangu, do którego nominowała mnie zapewne dobrze wam znana Lana Hawkson. Oto jego zasady ( Lana sorry za screena, ale nie miałam siły przepisywać😂):
Więc czas na moją metamorfozę !


Na pierwszym zdjęciu - bardzo nie wyjściowa Alex😂 Jak zapewne wiecie, ja nigdy w SSO nie chodzę w okularach ! Więc macie tu jedyne zdjęcie Alexis Kittenburg w takich oto czarnych binokalch😂
Na drugim zdjęciu jestem ja, prawdziwa Alex, ta którą możecie spotkać przemierzając Jorvik😂 Minimalistycznie, z zachowaniem jednej dominującej barwy, klasycznie... tak to właśnie typowa Alex😂😂😂

Drugą częścią tego posta będzie małe info na temat mojego konta. Otóż niedawno zmieniłam stajnię macierzystą na Wioskę Valedale. Powodem są lagi na Farmie Steva, gdzie była moja dotychczasowa stajnia, a poza tym Valedale to urocze miasteczko, więc są z tego same korzyści!

Dobra na dziś to już tyle. Życzę miłego popołudnia.
pozdrawiam, Alex✌

Aktualizacje 09.11.16

-Całkowicie nowe maści!
*gniady kuc walijski - 790 Star Coins (u Hermita na Południowym Kopycie)
*siwy fryz sportowy - 890 Star Coins (Księżycowy Sierp)
*gniady lipizan - 949 Star Coins (Nowa Garań)-Nowe ubrania w centrum handlowym!Informacje na temat "Mojej stajni:
W dalszym ciągu skupiamy się głównie nad finalnym wyglądem nowych stajni, dlatego miejcie oczy szeroko otwarte na wiadomości w następnym tygodniu!

piątek, 4 listopada 2016

❓❗Zajawka - Jorvik City❗❓

Witajcie kochani!
Zapewne większość z was już widziało nową zajawkę jaką ekipa SSO opublikowała dziś na swoim instagramnie. Przedstawia ona fragment nowego terenu!!!
Tramwaj, wysokie budynki, ulice to wszystko wskazuje na to, że nareszcie ujrzymy miasto Jorvik!
Widziałam, że opinie na temat tej zajawki są podzielone. Część twierdzi, że miejsce to wygląda 'plastikowo' i że grafika jest słaba... Część zachwyca się twierdząc, że jest genialne. Ja osobiście jestem w tej drugiej grupie. Uważam, że miejsce to będzie wyjątkowe, choć nie wyobrażam sobie tego, że będziemy jeździć tam konno😂 (Już widzę te osoby specjalnie wpadające pod tramwaje😂😂😂) Sądzę, że do miasta nie będzie można wjechać na koniu... Może się mylę. Szczerze to im dłużej o tym myślę tym bardziej jestem ciekawa jak to będzie wyglądało!

Napiszcie mi co wy sądzicie o tej zajawce!

Życzę miłego weekendu!
pozdrawiam, Alex

środa, 2 listopada 2016

Aktualizacje 02.11.16 + info

Witajcie kochani!
To pierwszy mój post w listopadzie ! Nie wiem czy wy też tak macie, ale ja zaraz po Wszystkich Świętych, czekam na Boże Narodzenie😂😂😂 W tym roku postaram się, zrobić kalendarz adwentowy na blogu. 
Co do wieści z mojego konta to wczoraj udało mi się zalogować. Zniknęły mi szalone kolorki i powrócił dźwięk, więc jestem mega zadowolona, niestety gra nadal mi laguje. Okazało się, że to nie wina mojego laptopa 😌 Cóż mam nadzieję, że lagi znikną mi w najbliższym czasie i wszystko wróci do normy. A tak w ogóle to jestem w nowym-starym i kochanym klubie комета воAкu (tak, powstała ona na nowo😍) Na razie nie udzielam się na czacie (zarówno klubowym jak i prywatnym), więc jeśli komuś nie odpiszę to oznacza, że walczę z lagami😂 
A teraz do rzeczy! Dziś były aktualizacje; a co dodali?

-Reanimacja aktualności
Game Master Ylva ma wieści o wiadomościach!


-Wędrujący Targ
Wszyscy znamy Targ Koni Eddie i Ferdinanda. Nadszedł czas na kolejny, wędrujący, pełen stylu targ po wyspie Jorvik!Pojawiający się w różnych momentach całego kalendarza mody Jorvik, Wędrujący Targ, który będzie się pojawiał, ma dla Ciebie nowe rzeczy, który nie znajdziecie nawet w centrum handlowym!
Ubrania, dekoracje dla koni i jedzenie będą sprzedawane na tym targu, kiedy tylko się pojawi! Zawsze będzie to niespodzianka!
Pojedź do Srebrnej Polany i sprawdź premierowe otwarcie targu!

-Targ Koni na Arenie Stajni Jorvik!

Co myślicie? Ja szczerze spodziewałam się czegoś lepszego po tym nowym targu.
pozdrawiam, Alex✌