środa, 22 lutego 2017

❤️Walentynkowe listy mapa❤️

Jeśli kopiujesz na swojego bloga napisz źródło lub podaj link (https://starstableonlinealexis.blogspot.com/)
Mapa wszystkich walentynek:

Spis walentynek:

❤️Walentynka 1❤️
Miejsce: Wioska Valedale
Do kogo: Avalon

❤️Walentynka 2❤️
Miejsce: Zamek Srebrnej Polany
Do kogo: Baronowa

❤️Walentynka 3❤️
Miejsce: Wzgórze Nilmera
Do kogo: Pracownik Dark Core (plaża Moorland)

❤️Walentynka 4❤️
Miejsce: Południowa Plaża Moorland
Do kogo: Thomas

❤️Walentynka 5❤️
Miejsce: Opactwo Doyla
Do kogo: Tan

❤️Walentynka 6❤️
Miejsce: Fort Pinta
Do kogo: Polly (punkt z kucykami)

❤️Walentynka 7❤️
Miejsce: Farma Złotej Ostrogi
Do kogo: Pani Drake

❤️Walentynka 8❤️
Miejsce: Akry Południowego Morza w Dolinie Złotych Wzgórz
Do kogo: Kapitan Brus

❤️Walentynka 9❤️
Miejsce: Wioska Zachodniego Przylądka
Do kogo: Wiedźma Pi

Aktualizacje 22.02.17

-Wędrujący targ
Targ otwarty jest w Srebrnej Polanie, tylko w tym tygodniu. Możemy tam kupić unikalne ogłowia westernowe.

Westernowe ogłowie!

-Dostawa listów - zdania
W tym tygodniu Derek z poczty w Srebrnej Polanie potrzebuje naszej pomocy z dostarczeniem walentynek w Jorvik.
Pomóż Derekowi!

-Nowa rzecz w Sklepie Lifetime Moorland!
W sklepie Lifetime Star Rider w Moorland pojawił się nowy przedmiot.

-Targ Koni - zmiany
Od tego tygodnia, w zależności od tego, gdzie w Jorvik będzie przebywać Targ koni, znajdziemy tam różne konie.
Kiedy będą w Srebrnej Polanie i na Arenie Stajni Jorvik, pojawi się inny zestaw koni, a inny będzie w Forcie Pinta i Zachodnim Przylądku. W tym tygodniu targ jest na Arenie Stajni Jorvik, znajdziemy tam trzy, stare fryzyjczyki.

Nowe czasy na Targu Koni!


Wiadomości Star Stable

wtorek, 21 lutego 2017

2 lata bloga

Witajcie kochani!
Dziś grając w Star Stable przypomniałam sobie o rocznicy powstania mojego bloga. Wiedziałam, że było to w lutym, ale byłam pewna, że jakoś pod koniec. Wyszłam z gry i sprawdziłam datę publikacji mojego pierwszego posta... wstyd i niedowierzanie... 9 lutego😂😂😂
Także przegapiłam dość ważny dzień, bo w końcu dwa lata to już nie tak mało😂
Tak, wiem jestem świetnie zorganizowaną blogerką😂😂😂
Ale mimo tego, że 9 lutego minął już bezpowrotnie, to chciałam Wam bardzo podziękować za te wspaniałe dwa lata tu na tym blogu! Kiedy zaczynałam go prowadzić nie myślałam, że to taka ciężka praca, ale też nie wiedziałam jaka to satysfakcja! Z każdym postem nabierałam wprawy. Z początku nie było tu zbyt wielu czytelników ani komentarzy. Pamiętam dzień, w którym pojawił się pierwszy komentarz. Nawet nie wiecie jak się wtedy ucieszyłam. Z czasem pojawili się też obserwatorzy i coraz więcej wyświetleń! Mój blog cały czas się rozwija, przybywają nowi czytelnicy. Coraz częściej zdarza mi się spotykać Was w grze! Jest to dla mnie szczególnie miłe, bo widzę wtedy, że moja praca i starania są doceniane przez wiele osób.

A teraz drobna informacja. Otóż razem z klubem, do którego należę - Royal Hunters Club (wł. Sally Oakblanket) zmieniłam serwer. Przeniosłam się z pełnego już Rainbow River na Rainbow Drop.
Pozdrawiam i życzę wam miłęgo dnia, Alex

czwartek, 16 lutego 2017

Aktualizacje 15.02.17 - Walentynki

Witajcie kochani!
Wracam do Was po tygodniowej przerwie. Wczoraj była środa, więc odbyła się aktualizacja.
A co dodali ??

-Walentynkowy wyścig dla przyjaciół!
Przy Stajniach Jorvik znajdziemy Lowe Westberg, która wierzy w moc przyjaźni podczas walentynkowych uroczystości w Jorvik. Lowe przygotowała dla nas wyścig, którego nie możemy wypróbować bez swojego przyjaciela! Aby przetestować wyścig musimy zaprosić naszego znajomego do grupy.
Po ukończeniu wyścigu, dostaniemy serce przyjaźni, które możemy wymienić na nagrody z koszyka Lowe.
Możemy startować w wyścigu tak często, jak chcemy. A nagrody są przydzielane losowo.

Wystartujcie razem w wyścigu Lowe!

-Zadania walentynkowe!
Jak co roku czekają na nas zadania walentynkowe! Musimy pomóc Catherine w walentynkowych wypiekach, oraz krawcowi Donaldowi w walentynkowych zamówieniach.
Aby mieć dostęp do zadań u Catherine musimy otrzymać klucz do domku na drzewie w Zielonej Dolinie. Do zadań u krawca musimy wcześniej spotkać Landona i dostarczyć od niego wełnę dla Donalda. Musimy także poinformować Baronową, że G.E.D zanieczyszcza jej pola winogronowe.

Pomóż Catherine ukończyć walentynkowe przygotowania!

Bądź prawdziwym przyjacielem i pomóż Donaldowi!

-Walentynkowe sklepy
Niektóre walentynkowe sklepy pojawiły się na całej wyspie: Moorland, Fort Pinta i Nowa Grań. Będziemy także mogli zakupić pluszowe misie do torby- dostępne tylko w trakcie walentynek.

-Kilka ulepszeń w grze
"Ciągle pracujemy nad ulepszaniem gry, dlatego w tym tygodniu usunęliśmy także niektóre beczki i przeszkody na padoku wokół Moorland. Skróciliśmy i ułatwiliśmy też tor wyścigu Wild Bobcat."

-Więcej wolnych nazw klubów
"Wiemy, że ostatnio trudno było odnaleźć wolne nazwy klubów, ale ten problem to już przeszłość. Jeśli chcesz stworzyć klub, odwiedź Srebrną Polanę, Moorland, Jarlaheim lub Nową Grań i sprawdź nowe nazwy."

Wiadomości Star Stable


środa, 8 lutego 2017

Przerwa...

Witajcie kochani!
Chciałabym Wam coś zakomunikować. Sama nie wiem co się ze mną stało, ale od końca moich ferii kompletnie nie mogę się ogarnąć z nauką, blogiem i tzw. 'życiem prywatnym'. Mam bałagan w pokoju, masę nauki i planów związanych z blogiem, ale jakoś do niczego nie mogę się zabrać. Postanowiłam więc  zrobić sobie przerwę w pisaniu postów. Zamierzam zająć się w najbliższych dniach wyglądem i estetyką bloga, ale przez jakiś czas postów nie będzie...
To tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że ogarnę się na tyle szybko, aby wrócić do Was jeszcze przed walentynkami z nowymi pomysłami i energią do dalszego prowadzenia bloga!

Pozdrawiam, Alex

Aktualizacje 08.02.17

-Nowe świnki
Paddy Pig w tym tygodniu pojawił się z nowymi świnkami w Valedale.


-Dzikie konie Jorveskie są dostępne również w tym tygodniu! Znajdziemy je u
Garego Goldtooth'a niedaleko Jodłowego Gaju.


-Nowe znaki w trakcie wyścigów!
W tym tygodniu zespół SSO zmienił kolory znaków kontrolnych, które wskazują nam drogę w trakcie wyścigów. Od dzisiaj znaki będą jasno-żółte, aby można je było łatwiej namierzyć.

-Targ Koni w Zachodnim Przylądku.

-Wiadomości Star Stable

piątek, 3 lutego 2017

🐎Nowe konie🐎

Witajcie kochani!
Nareszcie piątek ! Niektórzy z was mają za pewne ferie, ale ja w tym tygodniu miałam już szkołę. Nie powiem, że jakoś specjalnie mi to przeszkadzało bo wystarczająco wypoczęłam w ferie.
Ale wracając do tematu posta! Dziś chciałabym wam przedstawić kilku nowych członków mojej końskiej rodziny! Moje stadko się coraz bardziej powiększa! Mam już 53 konie !
A oto moje nowe nabytki!

1. Bluecrush to  nowy Dziki Koń Jorveski. Spodobał mi się ze względu na jego piękne niebieskie akcenty.

2. Midnightdreamer to kolejny Dziki Koń Jorveski. Jego maść jest moim zdaniem cudowna zarówno w mieście jak i na odludziu!

3. Autumnmagic to Selle Francais. Kupiłam ją już kilka dni wcześniej, ale z powodu braku czasu, poznajecie ją dopiero dziś.

4. Emeraldjumper to mój odchowany źrebaczek! Jest on oczywiście mustangiem i prezentuje się moim zdaniem absolutnie niesamowicie!

To już wszystkie moje nowe konie!
Pytanie do was; Wybiera się może ktoś jutro (04.02.17) na Cavaliadę w Lublinie? Ja właśnie jutro zamierzam się tam pojawić. Jeśli ktoś jest z Lublina, lub po prostu będzie jutro na Cavaliadzie i chciałby się ze mną spotkać to piszcie w komentarzach lub na fb na mój prywatny profil to jakoś się tam odnajdziemy.
pozdrawiam i życzę miłego i udanego weekendu!
Alex

środa, 1 lutego 2017

Aktualizacje 01.02.17 - Dzikie Konie Jorveskie

-Dzikie konie wróciły!
Jorveski Dziki Koń to tajemnicza rasa, o której słyszeli nieliczni. Mają różne kształty, rozmiary i maści. Zmieniają także kolor w zależności od tego, gdzie znajdują się w Jorvik! To czyni je jeszcze bardziej magicznymi.
Gary Goldtooth przejechał Góry Jora i za każdym razem, kiedy nas odwiedza, przywozi ze sobą dzikie konie. Tym razem znalazł trzy cudowne i ogromne konie, które chciałby Was poznać.

Konie te będą dostępne tylko przez dwa tygodnie. Następnie Gary znów uda się w podróż przez chłodne górskie krajobrazy. Znajdziesz go na drodze do Jodłowego Gaju!Fakty o Dzikich Koniach Jorveskich:

Dziki Koń Jorveski?
Tak jest! To najstarsza rasa konia Jorvik, która pojawia się w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Konie te są nieco wolniejsze od większości koni z wyspy, ale nieco szybsze niż kucyki.

Gdzie mogę je dostać?
Gary Goldtooth rozłożył swój obóz na drodze do Jodłowego Gaju! Jeśli spotkaliście go w zeszłym roku, na pewno wiecie, gdzie szukać. Pamiętajcie, że Gary zostaje tylko przez 2 tygodnie!

Jak dużo kosztują?
Te trzy piękności dostępne są za 599 Star Coins każda.

Na jakim poziomie muszę być?
Konie możesz kupić, kiedy będziesz mieć możliwość wjazdu do Jodłowego Gaju, jesteś Star Rider oraz Miasteczko Srebrna Polana jest dla Ciebie otwarte!

Z jakich maści mogę wybierać?
To najlepsza część! Ze względu na to, że konie te zostały stworzone pod dużym wpływem pandorycznej energii, mogą zmieniać kolor! Jak tylko znajdziesz się w jorveskiej dzikości, magia konia zaczyna działać i nabierają one cudownych kolorów. Kiedy zbliżają się do stajni lub zaludnionych terenów wracają do normalnych kolorów. Poniżej znajdziecie zdjęcia, na których widać, jak wyglądają!

Kiedy jesteś blisko terenów zaludnionych, wyglądają tak…


...kiedy natomiast zbliżasz do lasu, wyglądają tak!


-Wiadomości Star Stable