środa, 11 stycznia 2017

Aktualizacje 11.01.17

-Śnieg topnieje!
Zimy w Jorvik są chłodne, ale krótkie. Śnieg powoli topnieje, ale jeśli brakuje Ci zimowej aury zawsze możesz odwiedzić Dolinę Ukrytych Dinozaurów!

-Ostatni prezent Jorvik
Większość mieszkańców Jorvik pamięta o tradycji poszukiwania ostatniego prezentu, która kończy sezon świąteczny. Oznacza to oczywiście, że na całej wyspie znajdują się ukryte prezenty i macie ostatnią szansę na ich otwarcie!

Pani

Pojedź do Pani Holdsworth, która opowie Ci historię poszukiwania ostatniego prezentu świątecznego w Jorvik i podpowie, gdzie masz zacząć szukać. Poniżej znajdziecie listę, gdzie powinniście szukać oraz jakie zadania wykonać, aby zacząć zabawę:

★ Profesor Jura w Jodłowym Gaju: Musicie zostawić Elizabeth zdjęcie Pana Sandmana;
★ Elsa Einstein w DUD: Musicie sprawdzić pocztę z Nick'em Stoneground;
★ Jamie Olivetree w Nowej Grani: Musicie dać Ricky'emu chleb bezglutenowy;
★ Catherine w Jarlaheim: Musicie dostarczyć Pannie Drake kawę z Stablebucks;
★ Pamela Moonriver w Księżycowym Sierpie: Musicie wsypać piasek do zbiorników z paliwem G.E.D.;
★ Burmistrz Klaus w Wiosce Zachodniego Przylądka: YMusisz powiedzieć Burmistrzowi Klausowi, jak dostałaś klucze do miasta;
★ Marley na swojej farmie: Musisz porozmawiać z Carneyem w Winnicy;

Zadania te nie pojawią się w Twoim Dzienniku Zadań, dlatego nie zapomnijcie porozmawiać z Panią Holdsworth, aby zacząć poszukiwanie prezentów.

-Świąteczna owsianka
Oto Robert, Robert uwielbia świąteczną owsiankę. TAK! Świąteczna owsianka! Czym właściwie jest świąteczna owsianka? W każde Święta mieszkańcy Jorvik przyrządzają słodką owsiankę, która wygląda jak pudding ryżowy. W środku znajdziecie migdał, który spełni Wasze życzenie.

W tym roku macie szansę na szukanie magicznych migdałów, dzięki któremu możecie otrzymać małą nagrodę! Zajrzyjcie do miejsc wskazanych przez Roberta - człowieka z migdałem.


Znajdziesz Roberta i jego magiczny deser w Księżycowym Sierpie, Nowej Grani, Jarlaheim, Zachodnim Przylądku, Srebrnej Polanie, Forcie Pinta i Moorland.

-Wyścig Jamesa w sprzątaniu...
James jak zwykle próbuje wykorzystać każdą okazję, aby nie dotknąć żadnej pracy. Ten mały cwaniak chce, abyście to Wy wykonali całą pracę. Uwaga! Upewnijcie się, że zapłaci on Wam za wszystko.

W Forcie Pinta James będzie miał trzy różne "wyścigi", podczas których trzeba zebrać wszystkie świąteczne dekoracje. Każdy wyścig jest trudniejszy od poprzedniego i być może otrzymacie nagrodę za ukończenie ich wszystkich!

-Targ Koni w Forcie Pinta!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz