piątek, 2 czerwca 2017

Star Stable Questions

Halo, halo! Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?
Tak, to ja Alexis, wracam po długiej i niekontrolowanej przerwie... Nie ma sensu rozpisywać się czemu mnie nie było, bo zbliża się koniec roku szkolnego, więc wszyscy mają mnóstwo pracy w szkole i myślę, że mnie bardzo dobrze rozumiecie.

Kiedy dziś zajrzałam na bloga dostrzegłam komentarz, że zostałam nominowana do chellengu.
Challenge nazywa się Star Stable Questions, a jego autorką jest Lana Hawkson. Ja zostałam nominowana przez Anastasię Strawberryleaf, którą serdecznie pozdrawiam😉
Oto pytanka do mnie:


1. Zmieniłabyś swoją nazwę?


Zdecydowanie nie. Jeszcze dwa lata temu moja odpowiedź brzmiałaby zapewne, że tak, ale teraz po tylu latach gry stwierdzam, że lubię moją nazwę na Star Stable. Bardzo przywiązałam się do Alexis i nie wyobrażam sobie dziś, że mogłabym się inaczej nazywać. Dodam jeszcze tylko, że moja nazwa jest dziełem przypadku, ponieważ kiedy zakładałam konto nie przypuszczałam, że moja gra potrwa choćby dwa tygodnie, a tu proszę to już czwarty roczek!


2. Co myślisz o Jorviku Gorącokrwistym, często na nim jeździsz?

Można powiedzieć, że ja wprost kocham Jorvik Gorącokrwiste. Jestem bardzo przywiązana do mojego startowca Darkshout'a, ma on honorowe miejsce w mojej stajni. Jeżdżę na nim dość często, choć najczęściej dosiadam koni, które obecnie trenuje.
Należę do miłośników koni o budowie startowców. Moim zdaniem mają one w sobie coś wyjątkowego i przypominają mi początki mojej gry.3. Na jakim koniu jeździsz najczęściej?

Nie posiadam raczej takiego konia. Zwykle dosiadam konia, którego aktualnie trenuję. Jednak gdybym miała wybrać moje ulubione konie to są to Snowsecret - klacz pełnej krwi angielskiej, koń oldenburski Silverhunter oraz mój startowiec Darkshout.


4. Cel na 2017?

Moim celem na rok 2017 jest uzyskanie jak najlepszych ocen na koniec gimnazjum, dostanie się do wymarzonego liceum oraz zdanie Brązowej Odznaki Jeździeckiej.
Jeśli chodzi o moje cele w grze to nie mam ich zbyt wiele. Podstawą jest nowy komputer i na tym się na razie skupiam.


5. Co robisz w wolnym czasie na SSO?

W czasach kiedy miałam tzw. 'wolny czas' i działający poprawnie laptop dużo trenowałam i wykonywałam reputacje. Bardzo lubiłam spotkania klubowe. Żałuję, że teraz nie mam już czasu na bycie w jakimkolwiek klubie.

6. Czy jest coś czego żałujesz w grze?

W poprzedniej odpowiedzi na pytanie wspomniałam, że żałuję, że nie należę do żadnego klubu. Żałuję też że nie rozmawiam na czacie z moimi znajomymi z gry, ale lagi i brak czasu mi na to nie pozwalają.


7. Masz swój ulubiony wyścig?

Moim ulubionym wyścigiem jest wyścig w Nowej Grani. Bardzo podoba mi się jego grafika. Uwielbiam drewniane przeszkody, przejazdy przez wodę i wysepki itp.

8. Ulubiona postać w grze?

Moją ulubioną postacią w grze jest Alex. Podoba mi się jej 'sposób bycia'. Jest bardzo ciekawą postacią.

9. Co zawsze masz przy sobie w inwentarzu?

Mój inwentarz jest zawsze pełen jedzenia dla moich koni. Ponadto zawsze mam przy sobie kopystkę, wiadro z wodą, szczotkę, kilof i bilet do Jorvik City. Często w moim inwentarzu znajdują się też różne zestawy dla konia lub postaci.

10. Co byś dodała lub zmieniła w Star Stable?

Dodałabym:
  • derki, kantary,
  • możliwość pogłaskania lub przytulenia się do konia,
  • rasy typowo polskie ( tak wiem, że to utopia😂) np. koń małopolski, koń wielkopolski, hucuł, konik polski, szlachetna półkrew, kuc feliński itd.
  • możliwość uczenia swojego konia piaffu i innych figur ujeżdżeniowych
Zmieniłabym:
  • długość trenowania konia do 15 lvl,
  • możliwość zakładania fejkowych kont, bo zapychają one serwery i blokują nazwy osobom, które chcą faktycznie założyć konto.
To już wszystkie pytania z tego chellengu. 
Do Star Stable Questions nominuję:
Mam nadzieję, że spodobał się Wam ten post i że nareszcie wrócę do regularnego blogowania😂. 
Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego weekendu!
Alex❤

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz